وب سرویس و API پیامک برای برنامه نویسان

وب سرویس و API ارسال پیامک

وب سرویس و API پیام کوتاه و پیام صوتی آریانا با بیش از 40 متد مختلف بگونه ای طراحی شده است تا تمامی نیاز ها و خواسته های برنامه نویسان برای اطلاع رسانی پیامکی و پیام صوتی را محقق نماید. همچنین این امکان در API وجود داشته تا در صورت نیاز به متدی که از پیش تهیه نشده است در کوتاه ترین زمان ممکن آن را به پلت فرم اضافه نماید.

 

امکان آزمایش وب سرویس ارسال پیامک آریانا بصورت رایگان برای شما امکان پذیر می باشد.

وب سرویس SOAP

از مزایای این روش می توان به میزان امنیت آن که WS Security نام دارد، اشاره کرد. علاوه بر این موضوع، برنامه نویسان به راحتی قادر خواهند بود که ازاین نوع از وب سرویس پیامکی در مدل های مختلفی از زبان های برنامه نویسی و هر پلتفرمی استفاده کنند.

وب سرویس REST

دیگرنیازی به منابع زیادی جهت انتقال دادن داده و همینطور ویژگی‌های سخت افزاری سرویسSOAP نخواهد بود. از دیگر مزیت های این نوع وب سرویس، استفاده از فرمت‌های متفاوت از قبیلXML، متن ساده، HTML و … است که دست برنامه نویس و توسعه دهنده را برای استفاده از وب سرویس باز می کند.

گارانتی رسیدن پیامک

امکان خرید خطوط اختصاصی از پیش شماره های 3000 و 2000 و 1000 و 9000و 021 و 9999 برای ارسال پیامک وجود دارد و در صورت اختلال یک پیش شماره امکان سوییچینگ خودکار به پیش شماره جایگزین باروش تخصیص هوشمند و قابل برنامه ریزی بر اساس الگو SLA مورد نظر کاربر میسر بوده که گارانتی کننده رسیدن پیامک شما خواهد بود.

ارسال لیست سیاه

سیستم خودکار شناسایی پیامک های اطلاع رسانی، کد های فعال سازی (OTP) و اعتبار سنجی با قابلیت ارسال به شماره های بلک لیست (پیامک سفید) برای خطوط غیرخدماتی.

احراز هویت مطمئن

به منظور افزایش ایمنی و کنترل هویت ارسال کننده پیامک و همچنین استفاده از وب سرویس پیامک آریانا در پلت فرم هایی از قبیل (میکروتیک WinBox، PRTG، ADSelfService ) احراز هویت بر اساس IP نیز امکان پذیر می باشد.

وب سرویس و API پیامکی خود را فعال کنید...

API

API و پنل اقتصادی

امکانات پنل رایگان + 10 امکان دیگر | وب سرویس و API

پنل رایگان پیامک آریانا

API و پنل رایگان

بدون هزینه اولیه | امکانات پایه | نرخ ثابت پیامک

اگر Developer و توسعه دهنده سیستم های نرم افزاری بر روی پلت فرم های مختلف هستید و به دنبال اتصال نرم افزارهای خود به درگاه پیامک هستید، پیشنهاد ویژه ای برای شما داریم. حتما با ما در [ تماس باشید… ]