info @ arianashargh.com        051 38684107

DLL,WebService,API و وب سرویس ارسال SMS

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

وب سرويس ارسال و دريافت پيامک آريانا

 (SMS API & SMS Webservice)

از دیگر خدمات ارائه شده توسط شرکت طراحی مهندسی آریانا شرق ارائه وب سرویس (SMS WebService) جهت استفاده برنامه نویسان (وب/ویندوز) برای ارسال SMS های خود از طریق برنامه های نوشته شده خود می باشد.

سرعت ارسال پیام در این وب سرور بالا بوده و می تواند براحتی نیاز برنامه نویسی را برآورده سازد. این وب سرویس در 2 ویرایش رایگان و دارای حق اشتراک در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. به جرات می توان گفت که این وب سرویس ارسال SMS، یکی از کامل ترین وب سرویس های ارسال و دریافت SMS در ایران می باشد.

 

قابلیت های وب سرویس اس ام اس دارای حق اشتراک:

 1. ارسال پیامک به صورت ساده

 2. ارسال پیامک بصورت فلش و فوری (Flash Message)

 3. امکان ارسال وپ پوش (Wap Push Message)

 4. ارسال پیامک با نام تجاری (Sender ID Message)

 5. ارسال پیامک به یک پورت خاص (Send SMS To Specific Port)

 6. ارسال پیامک بصورت باینری (Send Binary SMS)

 7. امکان دریافت وضعیت پیام های ارسالی (Check SMS Dilivery Reports)

 8. دریافت پیامک های دریافت شده روی خط و یا خطوط مشترک با استفاده از وب سرویس (Get Received Messages by Web service)

 9. دریافت پیامک های دریافت شده روی خط و یا خطوط مشترک با استفاده از انتقال ترافیک (Get Received Messages by Traffic Relay)

 10. دریافت لیست پیامک های ارسال شده با استفاده از وب سرویس (Get SMS Sent Log by Web service)

 11. دریافت وضعیت و موجودی حساب کاربر (Check Account Credits)

 12. فعال سازی خطوط با پیش شماره 1000، 2000، 3000 و 021 بصورت همزمان برروی یک اکانت با یک سیستم اکانتینگ

 13. دریافت لیست تمامی خطوط فعال شده بر روی حساب کاربری خود به همراه تعرفه ارسال و دریافت هر خط بصورت یکجا از سیستم

 14. دریافت تعرفه ارسال و دریافت یک خط خاص از سیستم

 15. تنظیم ارسال پیامک بصورت خودکار در یک تاریخ خاص (Scadualing Send SMS)

 16. امکان ارسال پیامک به همراه یک کامنت برای برنامه نویس که قابلیت کنترل وضعیت پیام های ارسالی از هر قسمت از برنامه خود را برای وی میسر می سازد.

 

هزینه راه اندازی اولیه این وب سرویس 500.000 ریال بوده و هزینه پشتیبانی سالیانه آن معادل 100.000 ریال می باشد. همچنین هزینه فعال سازی خطوط و قیمت ارسال پیامک آن مطابق با نرخ پنل های ساده و حرفه ای آریانا می باشد.

 

قابلیت های وب سرویس اس ام اس رایگان:

این وب سرویس تمامی قابلیت های وب سرویس دارای حق اشتراک را به غیر از مورد ردیف 9 (دریافت پیامک های دریافت شده روی خط و یا خطوط مشترک با استفاده از انتقال ترافیک (Get Received Messages by Traffic Relay) را دارا بوده و صرفا هزینه ارسال پیامک آن بر اساس نرخ ارسال پیامک پنل رایگان ارسال و دریافت اس ام اس آریانا محاسبه خواهد شد.

این سرویس همانند پنل رایگان ارسال پیامک آریانا به آن دسته از برنامه نویسانی پیشنهاد می گردد که تعداد ارسال بالایی در ماه نداشته و یا آن دسته از برنامه نویسان که از وب سرویس برای انجام پروژه های دانشجویی و یا استفاده در وبلاگ ها می خواهند استفاده نمایند پیشنهاد می گردد.

 

نکته:

دارندگان وب سرویس نیز می توانند به پرتال کاربران (پنل SMS) لاگین کرده و گزارشات ارسال ، دریافت وضعیت تراکنش ها و دیگر مشخصات اکانت خود را از تمامی نقاط دنیا تحت نظر داشته باشند.

جهت دانلود راهنمای استفاده از این وب سرویس اینجا کلیک کنید. همچنین برای دریافت نام کاربری و کلمه عبور تست با واحد فروش و یا پشتیبانی شرکت تماس حاصل فرمایید. در فایل راهنما مثال هایی با زبان های PHP - C#- Delphi و Visual Basicبرای شما تهیه شده است.

 

درصورت عدم رضايت از وب سرویس SMS آريانا تا 10 روز از تاريخ خريد با يک تماس تلفني کل مبلغ خريد و باقي مانده شارژ خود را دريافت نماييد.

 

پنل رايگان ارسال و دريافت پيامک آريانا:

خریداران وب سرویس ارسال و دریافت پیامک آریانا اجازه دسترسی به امکانات پنل رایگان پیامک را نیز خواهند داشت. با استفاده از این پنل می توانید از طریق وب نیز اقدام به ارسال و دریافت پیامک نموده و گزارشات پیام های ارسالی و دریافتی خود را بر روی بستر وب نیز مشاهده نمایید.

جهت مشاهده امکانات پنل رایگان SMS آریانا اینجا کلیک کنید.

 

 

در صورت تمایل به استفاده از GSM Modem برای ارسال SMS :

DLL طراحی شده این شرکت که قابلیت اتصال به انواع مودم ها را دارا می باشد نیز در دسترس برنامه نویسان عزیز خواهد بود. با استفاده از این DLL می توان به تمامی GSM Modem هایی که AT Command را پشتیبانی می کنند وصل شد. همچنین می توان اقدام به ارسال اس ام اس به صورت عادی , Unicode,Flash Message,Concat Message نمود و یا پیام ها را به صورت Event دریافت نمود.

 

نکته:

 


کلمات کلیدی:

وب سرویس ارسال پیامک, وب سرویس ارسال اس ام اس, وب سرویس ارسال SMS, وب سرویس پیامک رایگان, وب سرویس رایگان پیامک, وب سرویس پیامک برنامه نویسان, API ارسال اس ام اس, اس ام اس برنامه نویسان, برنامه نویسی پیامک, برنامه نویسی SMS, وب سرویس اس ام اس, وب سرویس پیامک, ارسال SMS با وب سرویس, وب سرویس دلفی, وب سرویس PHP, وب سرویس دات نت, وب سرویس رایگان ارسال پیامک ویژه برنامه نویسان, سرویس SMS ویژه برنامه نویسان, وب سرویس دریافت پیامک, وب سرویس دریافت SMS, Webservice SMS, webservice پیامک, webservice اس ام اس, سرویس پیامک, وب سرویس, ارسال SMS توسط وب سرویس, استفاده از وب سرویس, وب سرویس 3000, وب سرویس 2000, وب سرویس 1000, وب سرویس 021