پنل پیام صوتی

اگر از پنل های ارسال پیامک تاکنون استفاده کرده باشید متوجه شده اید که تعداد زیادی از مخاطبین دریافت پیامک های تبلیغاتی را برای شماره خود مسدود کرده اند (بک لیست مخابرات) و این امر موجب شده است که بسیاری از مخاطبین پیام های شما را دریافت نکند.

ذاط پیامک یا SMS  ارسال پیام با طول کم بوده (Short Message Service) و لذا ارسال پیام هایی با طول زیاد از نظر فنی و هم از نظر محتوایی مشکلاتی را به همراه خواهد داشت.

یکی از بهترین جایگزین ها برای مواردی که تمایل دارید پیامتان را به طیف گسترده تری ارسال کردده و همچنین از قدرت اعجاز انگیز صدا در ارسال پیام و تفهیم موضوع به مخاطب استفاده کنید ارسال پیام صوتی می باشد.

با استفاده از این سیستم شما می توانید پیامی را که تمایل دارید به مخاطب ارسال کنید را در قالب یک فایل صوتی (حتی به همراه موزیک پس زمینه) آماده کرده و در سیستم آپلود کنید. در ادامه همانند ارسال پیامک جامعه هدف را انتخاب کنید و پیام خود را ارسال نمایید.

توجه داشته باشید که در این سیستم علاوه بر تلفن همراه می توانید به شماره های تلفن ثابت نیز پیام ارسال کنید.

از دیگر قابلیت های این سیستم گزارش دقیق از وضعیت پیام های ارسالی بوده تا آنجا که حتی می توانید مطمئن شوید مخاطب شما چه میزان از فایل صوتی شما را شنیده است

امکانات سرویس پیام صوتی