پلاگین های وردپرس

برای راه‌­اندازی یک وب‌سایت سیستم‌­های مدیریت محتوای زیادی در دسترس هستند که برخی از آن­ها نسبت به بقیه برتری­‌هایی دارند، وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا متشکل از قالب­‌ها و پوسته­‌های بسیار متنوع است که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می­‌گیرد، شما با استفاده از این سیستم بدون داشتن مهارت در برنامه‌­نویسی می‌­تونید سایت خود را راه‌اندازی کنید. [اطلاعات بیشتر در میهن وردپرس]

سامانه پیامکی آریانا به گونه ای طراحی شده است که با افزونه های مختلفی در وردپرس یا دیگر CMS ها سازگار باشد تا کاربران بتوانند نیاز های کسب و کار خود را برآورده سازند.

از آنجایی که تلفن همراه تنها ابزاری است که انسان بیشترین وقت خود را با آن سپری می کند برای ورود به سایت های وردپرسی پیشرفته از شماره تلفن کاربر و دریافت رمز یکبار مصرف استفاده می شود.

کاربر می تواند با استفاده از افزونه ثبت نام با شماره موبایل وردپرس که Digits فارسی یک از این افزونه هاست با ارائه شماره تلفن همراه خود و ورود با استفاده از رمز عبور OTP (یک بار مصرف)، یک حساب کاربری ایجاد کند.

افزونه پیامک ووکامرس برای اطلاع رسانی پیامکی از سفارشات در فروشگاه اینترنتی است که می تواند از لحظه‌ای که کاربر سایت شما تصمیم به خرید میگیرد تا زمانی که کاربر سایت شما خرید را انجام می دهد به شما یا کاربر سایت شما به صورت اتوماتیک پیامک ارسال کند.

حتما در زمان سفارش از فروشگاه های اینترنتی دیده‌اید که مرحله به مرحله بعد از ثبت سفارش برای شما پیامک ارسال می شود. با افزونه پیامک ووکامرس شما دقیقا می‌توانید این قابلیت را برای سایت خود پیاده سازی کنید و به مشتری خود در زمان‌های مختلف پیامک اطلاع رسانی ارسال نمایید، ارسال پیامک به مشتری و اطلاع رسانی از وضعیت سفارش باعث می شود که مشتری سایت شما اطمینان خاطر داشته باشد و از تماس های اضافی با مجموعه شما بابت دریافت کدرهگیری مرسوله پستی و…. پیشگیری شود.

شما می توانید لیست کامل امکانات افزونه پیامک ووکامرس را در سایت مخزن وردپرس سایت مخزن وردپرس مشاهده نمایید و این افزونه به صورت رایگان در مخزن وردپرس قرار دارد و دائما توسط ووکامرس فارسی بروز می شود.