زیرساخت کلاس های آنلاین

تغییر فرایندهای کار و زندگی از حالت سنتی به مدرن، راهکارهای دیجیتال را بیش از پیش به زندگی ما وارد کرده است. یکی از نیازهایی که هنوز بطور کامل برطرف نشده (و چه بسا به دلایل انسانی، هیچگاه بطور مطلق حذف نشود) برگزاری جلسات غیرحضوری با همان مزایا و امکانات جلسات حضوری است. این نیاز، مخصوصاً با گسترده شدن دامنه جغرافیایی فعالیتهای کاری و آموزشی، امروزه به وضوح احساس می شود.

در حال حاضر، شبکه های اجتماعی تا حدودی قادر به پاسخگویی به برخی از جنبه های این نیاز هستند (از قبیل مکالمه تصویری، تبادل فایل، قابلیت ذخیره سازی، …). اما تجمع کلیه امکاناتی که یک جلسه مجازی را قابل رقابت با یک جلسه حضوری کند، نیاز به زیرساختی حرفه ای دارد که “وبومیت” این مهم را به شما عرضه می کند.

وبومیت برند تجاری مرکز آموزش های الکترونیکی آریانا (وابسته به شرکت طراحی مهندسی آریانا شرق) می باشد. با استفاده از زیرساخت های مجازی آریانا که بر روی یکی از معروفترین پلت فرم های آموز آنلاین در دنیا (Adobe Connect) می باشد می توانید جلسات، وبینارها، کلاس های آموزشی خصوصی و عمومی خود را از هر نقطه از دنیا برگزار نمایید.

شما می توانید بر اساس نیاز خود یکی از پلن های سری M (ماهیانه) و یا سری T (ساعتی) را انتخاب کرده و کلاس های آنلاین خود را در بهترین پلت فرم های آموزشی جهان (ادوبی کانکت) با میزبانی سرور های اختصاصی قدرمتند مرکز آموزش های الکترونیکی آریانا تجربه کنید.

سامانه جامع مدیریت ادوبی کانکت آریانا

دیگر مهم نیست از چه ویرایش ادوبی استفاده می کنید ( 9x – 10x – 11x)، مجبور نخواهید بود برای اینکه فلش پلیر دیگر پشتیبانی نمی شود جدیدترین ویرایش ادوبی را نصب و راه اندازی کنید و هزینه گزافی را بابت منابع مورد نیاز بالا بپردازید.

بسیاری از امکاناتی که مد نظر دارید و ادوبی در اختیار شما مستقیما قرار نمی دهد هممچون ایجاد انبوه جلسات، گزارش مصرف روزانه، ساعتی جلسات، کنترل و مسدود سازی خودکار حضور بیش از اندازه کاربران در جلسه، گزارش حضور و غیاب فارسی دقیق و آماری و بسیاری از امکانات دیگر را در این سیستم در اختیار شما قرار می دهیم تا هم به عنوان یک مصرف کننده نهایی بتوانید جلسات خود را مدیریت کنید و هم به عنوان یک ارائه دهنده زیرساخت جلسات آنلاین بر روی پلت فرم ادوبی کانکت مشتریان خود را مدیریت نمایید.