info @ arianashargh.com        051 38684107

کسب درآمد برای وبلاگ ها، وب سایت ها و انجمن های اینترنتی

 

قابل توجه مديران سايت ها، وبلاگ ها و انجمن (Forum) های اينترنتي

 

مطمئنا مدیران محترم سایت ها و انجمن های اینترنتی جهت راه اندازی، بروز رسانی، جذب بازدید کننده و مدیریت سایت های اینترنتی خود هزینه های زیادی را بصورت ماهیانه و یا سالیانه پرداخت می نمایند و عموما فقط بخشی از این هزینه از طریق جذب آگهی و تبلیغات اینترنتی برای سایت قابل برگشت خواهد بود.

با توجه به پتانسیل موجود در این سایت ها (کاربران و بازدیدکنندگان) و همچنین با هدف ایجاد یک کسب و کار جدید و پردرآمد برای سایت ها ، شرکت طراحی مهندسی آریانا شرق اقدام به عقد یک تفاهم نامه با سایت های علاقه مند به استفاده از پتانسیل کاربران خود نموده است.

 

بر اساس اين تفاهم نامه به کاربران و معرفي شدگان از طرف سايت مربوطه موارد ذيل اعطا مي گردد:

  1. اعطای پنل ارسال و دریافت SMS آریانا بصورت رایگان جهت ارسال پیام های تبلیغاتی، اطلاع رسانی و ...

  2. اعطای 560.000 ریال شارژ اولیه رایگان جهت درج آگهی های تبلیغاتی (7 ستاره) خود در سایت نیازمندی های اینترنتی www.iraniagahi.com

  3. بهره مندی از 10% تخفیف در خرید دیگر محصولات این شرکت شامل (پنل حرفه ای ، سازمانی، سامانه رهگیری فروش، سیستم تبلیغات بلوتوث)

 

مزايای ايجاد شده برای وب سايت، وبلاگ و يا انجمن های ايترنتی معرف کاربران:

  • دریافت پورسانت بصورت مستمر از خرید های شارژ پیامک مشتریان معرفی شده توسط سایت شما

  • مشتری مداری و اعطای امتیازاتی به بازدیدکنندگان و کاربران سایت خود از قبیل پنل رایگان SMS و اعتبار رایگان درج تبلیغات اینترنتی

 

روش انجام کار:

پس از معرفی کاربران به شرکت طراحی مهندسی آریانا شرق و در صورت کامل بودن مدارک مشتری معرفی شده، اطلاعات مشتری در سیستم فروش شرکت ثبت گردیده و نام رابط و یامعرف (بازاریاب) مشتری ، سایت، وبلاگ و یا انجمن معرفی کننده ثبت می گردد.

سپس شرکت اقدام به ایجاد نام کاربری و کلمه عبور برای کاربر در سیستم ارسال و دریافت SMS و همچنین سایت تبلیغات اینترنتی ایرانی آگهی می نماید. پس از ایجاد اطلاعات نام کاربری، کلمه عبور و آدرس دسترسی به پنل علاوه بر ارسال به ایمیل و شماره همراه اعلام شده توسط مشتری به ایمیل اعلام شده توسط سایت نیز ارسال می گردد تا از ایجاد نام کاربری برای کاربر معرفی شده اطمینان حاصل گردد.

مطمئنا فردی که تمایل به استفاده از پنل رایگان ارسال و دریافت اس ام اس را دارد می بایست در بازه های مختلف زمانی اقدام به خرید شارژ پیامک نموده و پنل خود را شارز نماید تا بتواند اقدام به ارسال پیامک نماید و بدیهی است که ارسال پیامک فقط یک مرتبه نبوده و بصورت مستمر انجام خواهد شد پس شما بصورت مستمر و ماهیانه می توانید در ازای خرید مشتریان معرفی شده توسط شما پورسانت فروش دریافت نمایید.پ

نکته:

به جهت حصول اطمینان از اینکه این شرکت تمامی مشتریان معرفی شده از طرف شما را با نام شما در سیستم حسابداری ثبت می نماید و در این پروسه به هیج وجه حق شما ضایع نخواهد گردید، هیچ نیازی نیست که مشتریان شما اطلاعات، مدارک و درخواست های خود را مستقیما به این شرکت ارسال نمایند بلکه آنها درخواست های خود را به پست الکترونیکی تعیین شده توسط شما مثلا این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کرده و شما بصورت خودکار و یا دستی درخواست های دریافت شده را به جهت ایجاد نام کاربری و انجام مراحل برای این شرکت ارسال مي نمایید. به این صورت شما در هر لحظه از وضعیت و تعداد درخواست کنندگان مطلع خواهید بود. (اطلاعات تکمیلی در فایل راهنمای قابل دانلود در پایین همین صفحه موجود است).

 

 

روش محاسبه پورسانت

 

با هر بار خرید شارژ (از طریق واریز به حساب، کارت به کارت و یا شارژ آنلاین) یک فاکتور برای مشتری صادر گردیده و در سیستم حسابداری شرکت ثبت خواهد شد.

در پایان هر ماه از سیستم مالی گزارشی استخراج خواهد شد که در آن مشخص می نماید کدام یک از مشتریان معرفی شده از طرف (سایت، وبلاگ و یا انجمن) اقدام به خرید نموده اند، این شارژ با چه شماره فاکتوری، در چه تاریخی،  چه محصولی و به چه مبلغی بوده است. سیستم پورسانت هر ردیف از خرید های مشتریان را محاسبه و در انتها جمع کل مبلغ پورسانت سایت معرف را اعلام می دارد . این گزارش در قالب یک فایل اکسل (به جهت ایجاد سهولت در فیلتر کردن داده ها) برای سایت معرف ارسال گشته تا از وضعیت خرید کاربران خود مطلع گردد.

 

در نهایت مبلغ نهایی پورسانت به شماره حساب درج شده در تفاهم نامه با این شرکت واریز و به طرف قرارداد اطلاع داده می شود.

 

همچنین در خرید های شارژ ، سیستمی متفاوت با دیگر شرکت ها در تفاهم با بازاریاب ها اعمال می شود. در این سیستم با یکبار خرید مشتری از شرکت رابطه بازاریاب تا معرفی مشتری جدید قطع نخواهد شد بلکه با هر بار خرید مشتری معرفی شده از شرکت (هر محصولی) پورسانتی برای معرف در نظر گرفته می شوذ.

هدف از اعطای پورسانت مستمر به بازاریاب ایجاد انگیزه بیشتر برای فعالیت و ایجاد حس برد برد در این بازی می باشد.

بر طبق این تفاهم نامه به ازای هر مرتبه خرید خط اختصاصی پیامک، پنل حرفه ای ، پنل سازمانی، فعال سازی ماژول اضافه، فعال سازی وب سرویس، تولید ماژول بر اساس سفارش مشتری، درج تبیلغ در سایت ایرانی آگهی، خرید نرم افزار بلوتوث آریانا و دیگر خدمات نرم افزاری و سخت افزاری این شرکت 20% از مبلغ فاکتور به عنوان پورسانت برای معرف در نظر گرفته می شود.

با خرید شارژ پیامک توسط مشتری بر طبق 2 جدول ذیل برای شارز پنل رایگان و شارژ پنل حرفه ای و سازمانی پورسانت ها واریز خواهد شد.

 

ميزان شارژ ريالی خريداری شده توسط مشتری معرفی شده

در پنل های رايگان پيامک

میزان هدیه در خرید اول مشتری

میزان هدیه در خرید دوم مشتری

میزان هدیه در خرید سوم مشتری

میزان هدیه در خرید چهارم مشتری

میزان هدیه در خرید پنجم مشتری

میزان هدیه در خرید ششم به بعد مشتری

17.75%

%15.98

%11.54

%10.65

%8.88

 %3.91

 

  • از آنجایی که در پنل رایگان قیمت پیامک فارسی و انگلیسی ثابت بوده و بر اساس میزان خرید شارژ مشتری تغییر نمی کند لذا این جدول فقط دارای یک ردیف می باشد و پورسانت پرداختی فقط بر اساس مرتبه خرید شارز توسط مشتری تغییر می نماید.

 

ميزان شارژ ريالی خريداری شده توسط مشتری معرفی شده

در پنل های حرفه ای و سازمانی پيامک

هدیه در خرید ششم به بعد مشتری

هدیه در خرید پنجم مشتری

هدیه در خرید چهارم مشتری

هدیه در خرید سوم مشتری

هدیه در خرید دوم مشتری

هدیه در خرید اول مشتری

میزان خرید (ریال)

2.92

6.63

7.95

8.61

11.93

13.25

زیر 2.000.000

2.42

5.5

6.6

7.15

9.9

11

2.000.000 تا 20.000.000

1.28

2.90

3.48

3.77

5.22

5.8

20.500.000 تا 40.000.000

0.77

1.75

2.1

2.28

3.15

3.5

40.500.000 تا 65.000.000

0.20

0.45

0.54

0.59

0.81

0.9

بیش از 65.000.000

  • در پنل های حرفه ای و سازمانی قیمت پیامک متغییر بوده و بر اساس میزان شارژ خریداری شده توسط مشتری قیمت پیامک تغییر می کند لذا جدول فوق هم بر اساس مرتبه خرید شارژ توسط مشتری و هم بر اساس میزان شارز ریالی خریداری شده در آن مرتبه ، پورسانت برای بازاریاب تعیین می گردد..

 

نام کاربری Sadegh از طریق سایت مزبور عضو سیستم پنل رایگان آریاناشرق شده و در مرتبه اول با خرید 200.000 ریال شارژ کار خود را آغاز می نماید.
200.000 ریال به عنوان اولین خرید کاربر منظور شده و پورسانتی معادل (17.75%) معادل35.500 ریال از این خرید به عنوان پورسانت به عامل فروش پرداخت می گردد.

در خرید دوم کاربر اقدام به خرید شارژ مجدد به مبلغ 200.000 ریال می نماید و در این مرحله (15.98%) معادل 31.960 ریال به عنوان پورسانت به عامل فروش پرداخت خواهد شد.

از مرحله 6 به بعد پورسانت فروش بر اساس بازه خرید کاربر ثابت در نظر گرفته می شود.
نکته 1: میزان محاسبه سود پس از کسر مالیات ارزش افزوده از مبلغ کل فاکتور می باشد.
نکته 2: درصورت فروش خط، پنل و دیگر نرم افزار ها (به غیر از پنل رایگان) 20% از مبلغ فروش نیز به عنوان پورسانت به عامل فروش پرداخت خواهد شد.

 

 

جهت دریافت فايل راهنمای شروع به همکاری با شرکت در اين طرح اینجا کلیک کنید و پس از تکمیل فرم مربوطه آن را به پست الکترونیک info @ arianashargh.com ارسال فرماييد.

 

 

 


کلمات کلیدی:

 

پنل رایگان اس ام اس, پنل رایگان پیامک, پنل ارسال و دریافت اس ام اس رایگان, پنل مجانی ارسال و دریافت SMS, پنل رایگان ارسال پیامک, بانک موبایل رایگان, تبلیغات منطقه ای رایگان, سامانه ارسال اس ام اس رایگان, پنل رایگان SMS, اس ام اس پنل رایگان, سیستم ارسال SMS رایگان, سامانه پیامک رایگان, Free SMS Panel, وSMS Panel, Shared SMS Panel, پنل رایگان, پنل رایگان ارسال SMS, نرم افزار رایگان پیام کوتاه, نرم افزار رایگان پیامک, نرم افزار رایگان SMS, نرم افزار رایگان اس ام اس, پنل اس ام اس , نمايندگي پنل اس ام اس, ارسال پيامک گروهي , پنل اس ام اس انبوه , تبليغات اس ام اسي , ارسال اس ام اس تبليغاتي , ارسال پيامک تبليغاتي , خرید پنل اس ام اس, کسب درآمد از وبلاگ, کسب درآمد از سایت, کسب درآمد از انجمن, فروش از طریق وبلاگ, کسب درآمد اینترنتی, کسب درآمد از اینترنت